Stomatologia

Medycyna estetyczna i kosmetologia

KARIERA

Dołącz do nas!

NL Clinic zaprasza do współpracy.

Poszukujemy:

  • lekarza endodontę - praca pod mikroskopem,

  • jeszcze jednego lekarza ortodontę
  • jeszcze jednego lekarza stomatologa

 

 

  • chirurga plastycznego - współpraca przy oferowanych zabiegach
  • dietetyka - jeden dzień w tygodniu

 

Nasz zespół składa się z ambitnych i doświadczonych osób, które z zaangażowaniem zajmują się klientami oraz pacjentami.Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę - zapraszamy do kontaktu.

 

Oferujemy przyjazne warunki, możliwość rozwoju, pracę w przyjaznej atmosferze. Możliwe różne formy zatrudnienia lub współpracy.

 

Dla lekarzy oferujemy również możliwość wynajmy gabinetów lekarskich.

 

Wszelkie pytania prosimy przesyłać drogą e-mail lub telefonicznie +48793521280.

 

Gdzie jesteśmy

NL CLINIC mieści się w Katowicach przy ul. Obroki 68. Pozwala to na szybki dojazd od strony autostrady oraz DTŚ.  Przy budynku znajduje się przestronny parking. 

Napisz do nas

Pole wymagane
Pole wymagane Błędny adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Wiadomość wysłana !
Coś poszło nie tak - prosimy o telefon.

Informacje RODO

 

 

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest NL CLINIC Pierzyńscy Spółka Jawna ul. Obroki 68, 40-833 Katowice.

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.

4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata.

5. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

8. W CV prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r ( Dz. Urz UE L 119 z 04.05.2016).