Stomatologia

Medycyna estetyczna i kosmetologia

Wynajem sali szkoleniowej

NL Clinic w Katowicach ul. Obroki 68 zaprasza do współpracy dystrybutorówfirmy szkoleniowe oraz przedstawicieli handlowych.

Oferujemy do wynajęcia niewielką, kameralną salę szkoleniową z wyposażeniem oraz gabinety kosmetologiczne lub lekarskie. Przybudynku znajduje się wygodny, obszerny parking.

Warunki finansowe do ustalenia indywidualnie. 

Opcje wynajmu sali szkoleniowej:

  • Wynajem na cały dzień lub dni tygodnia,
  • Wynajem na weekend,
  • Wynajem wraz z gabientem kosmetologicznym.
  • Wynajem wraz z gabinetem lekarskim - medycyny estetycznej,
  • Wynajem sali szkoleniowej wraz z dwoma gabinetami,
  • Wynajem sali szkoleniowej wraz z trzema gabinetami .

IDEALNE MIEJSCE NA KAMERALNE SZKOLENIE LUB PREZENTACJĘ  PRODUKTU.

Nasza lokalizacja

NL Clinic mieści się 10 min od centrum Katowic na ul. Obroki 68. Dogodny dojazd od strony Oś. Witosa oraz autostrady A4. Od strony DTŚ porzez ul. Wiśniową. 

Napisz do nas:

Pole wymagane
Pole wymagane Błędny adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Wiadomość wysłana !
Coś poszło nie tak - prosimy o telefon.

Informacje RODO

 

 

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest NL CLINIC Pierzyńscy Spółka Jawna ul. Obroki 68, 40-833 Katowice.

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.

4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata.

5. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

8. W CV prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r ( Dz. Urz UE L 119 z 04.05.2016).