Stomatologia

Medycyna estetyczna i kosmetologia


Stomatologia, Katowice - Osiedle Witosa, Obroki

KOMPLEKSOWA  POMOC STOMATOLOGICZNA I PROTETYCZNA

ZAPRASZAMY!


CENTRUM MEDYCZNE  NL Clinic  oferuje zabiegi ukierunkowane zarówno na zdrowie, jak i urodę.

Na parterze znajdują się gabinety stomatologiczne, lekarskie oraz konsultacyjne.

 

Część stomatologiczna oferuje zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej, chirurgii, implantologii, protetyki, ortodoncji i profilaktyki.

 

Prawie całe piętro dedykowane jest urodzie i medycynie dla ludzi zdrowych. Znajdziemy tu medycynę estetyczną, kosmetologię i kosmetykę nastawione na profesjonalną obsługę osób ceniących piękny, naturalny wygląd. Odbywają się tu również szkolenia. W NL Clinic przyjmuje także ginekolog, seksuolog i androlog.

 

Przy klinice znajduje się obszerny, prywatny parking dla pacjentów.

 

Medycynie estetycznej i kosmetologii poświęcona jest osobna strona internetowa:

https://naturallook.com.pl/

Centrum Medyczne

KONTAKT


NL CLINIC mieści się przy ul. Obroki 68 w Katowicach. Obok znajduje się "Papugarnia Carmen", Intercars, TITAN Polska, ARCUS, Niepubliczny Żłobek Słonik, "Usuwanie wgnieceń bez lakierowania i szkód po gradzie". Przy budynku znajduje się obszerny parking.

 

 Zaprzaszamy po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty.

| Mieścimy się  5 km od centrum Katowic,

| Lokalizacja pomiędzy dwoma głównymi arteriami komunikacyjnymi - DTŚ i A4,

| Można do nas dojechać wszystkimi środkami komunikacji miejskiej,

| Dogodne godziny przyjęć,

| Możliwosć rezerwacji oprzez FB

| Możliwość płatności kartą, BLIKiem, telefonem, MediRaty,

| WiFi,

| Pomieszczenia są klimatyzowane,

| Przed budynkiem znajduje się wygodny parking,

| Pomieszczenia dostępne dla osób na wózkach.


Dojazd komunikacją miejską:

Przystanek: Osiedle Witosa II

  • Dojazd autobusami linii: 51, 109, 138, 238, 675
  • Przystanek usytuowany jest na skrzyżowaniu ulic Witosa i Obroki. Aby dojść do NL Clinic należy minąć skrzyżowanie i skręcić w lewo.
  • Odległość: ~ 400 metrów. Czas marszu: ~ 4 minuty.


Przystanek: Obroki Dulęby

  • Dojazd autobusami linii: 70, 115, 165
  • Przystanek znajduje się najbliżej  placówki. Aby z tego przystanku trafić do naszej placówki należy udać się wzdłuż drogi.
  • Odległość: ~ 50 metrów. Czas marszu: ~ 1 minuta.


STOMATOLOGIA

Nieskrępowany niczym, szczery uśmiech i estetyczny wygląd są często kluczem do realizacji kariery i szczęścia w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Człowiek uśmiechnięty - przed nim maleją przeszkody, otwierają się drzwi, życie jest bardziej przyjazne, jest silniejszy, młodszy, bardziej optymistyczny.


Niestety nie zawsze możemy promienieć swoim u miechem. Ubytki, przebarwienia, widoczne plomby, martwe, krzywe zęby lub ich braki powoduje, że uśmiechamy się rzadziej, ostrożniej, odruchowo zasłaniamy usta ręką, wstydzimy się nawet a nawet zamykamy w sobie.


Jest jednak możliwe odtworzenie wszystkich utraconych funkcji jak i przywrócenie naturalnej estetyki. Współczesna stomatologia oferuje pełen wachlarz bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów opartych na nowoczesnej diagnostyce, kosmetycznych i trwałych, nowoczesnych materiałach, wysokospecjalistycznych technikach leczenia, aby wszystkie te cele osiągnąć.  


Przywrócić uśmiech.

Lekarz Małgorzata Rybak - Pierzyńska

Małgorzata Rybak - Pierzyńska


Centrum Medyczne NL CLinic

Profilaktyka stomatologiczna

Celem profilaktyki stomatologicznej jest zapobieganie chorobom w jamie ustnej. 
Proste badanie pomaga wcześnie wykryć większość problemów, co w perspektywie zapobiega przykrym konsekwencjom. Oferujemy zabiegi:  scaling, piaskowanie, fluoryzacja, lakierowanie, lakowanie. Więcej ...

Leczenie

zachowawcze

Stomatologia zachowawcza oferuje szereg procedur mających na celu uzupełnienie zniszczonych próchnicą tkanek zęba. Wypełnienia są kosmetyczne. Stosując nowoczesne materiały stomatologiczne oferujemy pełną gwarancję na plomby w typowych przypadkach wypełnienia ubytku. Więcej...

Nowoczesna

ortodoncja

Nowoczesne aparaty ortodontyczne pozwalają na leczenie bez zbędnego dyskomfortu podczas każdego etapu. Konieczność leczenia ortodontycznego może pojawiać się na różnych etapach życia, jednak dzisiejsze techniki mają bardzo wiele do zaoferowania zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Więcej ...


Stomatologia

dziecięca

Przedwczesna utrata zębów mlecznych może skutkować powstawaniem wad zgryzu. 
W naszej klinice zapewniamy leczenie w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne -przygotowujące dzieci do leczenia stomatologicznego. Zakładamy kolorowe wypełnienia Twinky Star.


Stomatologia estetyczna

Nowoczesne materiały stomatologiczne pozwalają doskonale imitować struktuję zęba.  Estetyczna odbudowa, uzupełnienie - jest bardziej czasochłonna, jednak efekt może być w pełni anatomiczny i estetyczny. Stawiamy  sobie za cel uczynienie uśmiechu najpiękniejszą wizytówką naszych pacjentów..


Regeneracyjne wybielanie

Śnieżnobiałe zęby niewątpliwie dodają urody oraz uznawane są za wskaźnik zdrowego i zadbanego ciała. Sprawia to, że biały uśmiech jest bardzo pożądany np. w erze obecności na portalach społecznościowych. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa kilka sposobów na rozjaśnienie uśmiechu. Więcej ...


Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie: zębów oraz zębów  zatrzymanych, zawiązków zębów stałych ze wskazań ortodontycznych, pozostawionych korzeni, torbieli,  zmian na błonie śluzowej jamy ustnej,  resekcja korzenia. Zabiegi wykonywane są w profesjonalnym znieczuleniu. Więcej ...


Zabiegi w znieczuleniu

Zależy nam na komforcie pacjentów dlatego dokładamy wszelkich starań, by zabiegi w naszej klinice były możliwie bazbolesne. Większość pacjentów przed zabiegiem stomatologicznym decyduje się na wykonanie  znieczulenia. Jest to zawsze poprzedzone krótką ankietą na temat  stanu zdrowia..


Sedacja

wziewna

Sedacja wziewna gazem rozweselającym (podtlenek azotu) stosowana jest m.in. w przypadku dentofobii, czy podczas leczenia zębów u dzieci. Podanie sedacji wziewnej u stomatologa pozwala pacjentowi odprężyć się, uniknąć nipotrzebnego stresu przed zabiegiem, zmniejszyć ból. Więcej...


Leczenie

kanałowe

Leczenie kanałowe, inaczej endodontyczne, w tym leczenie pod mikroskopem będące sposobem leczenia w nieodwracalnych stanach zapalnych polega na wypełnieniu kanałów zęba materiałem biozgodnym - gutaperką. Obecne techniki leczenia pozwalają znacząco usprawnić i skrócić ten proces. Więcej ...


Nowoczesna protetyka

Estetyczne protezy zębowe, wkłady , korony, licówki - kompozytowe jak i porcelanowe.  Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, uzupełnienia czesciowe np. korony. Od lat współpracujemy z wysoko ocenianymi, renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Więcej ...


Diagnostyka obrazowa

Zdjęcia pantomograficzne wykonujemy nowoczesnym aparatem. Wykonujemy je w trybie Multifocus/Autofocus w 5 warstwach jednocześnie w rozdzielczości Ultra HD. Osobne sensory, przełączane są do różnych trybów pracy, co pozwala zachować niską dawkę promieniowania. Więcej...